HMKC

Wedstrijdverslagen 24.11.2024


HMKC U13A - AKC U13A

HMKC tegen AKC U13 beloofde een spannende match te worden, wat het zeker werd.
Supporters verzamelden zich massaal deze zondagochtend rond 10.00u. Het publiek kreeg een match te zien vol inzet van beide teams!


Na de opwarming was het dan zover. Onze starters maakten zich klaar:
vak 1 – Noah, Aruna, Joey & Tibe,
vak 2 – Jonas, Maike, Lex en Lotte,

Het fluitsignaal was gegeven en op nog geen 10 sec. scoorde Lotte een beginbal, de supporters gaan uit hun dak. Echter enkele sec. later scoort AKC. De spanning is te voelen, al snel volgt er een vrije worp voor ons team, die we spijtig genoeg misten.  Na wat tegenvallers maakt Noah na iets meer dan 10 minuten een 2e goal. Het gaat al snel terug gelijk op.  Maar dan maakt Lotte plots opnieuw een goal na een mooie pas van Maike. Eventjes rusten was bij deze match niet van toepassing.  Na een kort oogcontact tussen Tibe en Noah en goed samenspel kon Tibe een goal scoren. Even was de overwinning in zicht.  Een Time-out werd gevraagd op 4 minuten, om de druk wat op te drijven. We gaan rusten met een 4-4 gelijke stand.

De 1e helft was zeer spannend, de spelers namen eventjes rust in de kleedkamers om nog wat tips & tricks te krijgen van de coaches en de supporters konden wat bekomen. Om de spanning wat weg te nemen, namen de aanwezige scouts het over en werden er heel wat dozen truffels verkocht.



En dan was het zover, de start van de 2e helft, het nagelbijten kon terug beginnen.  Aruna werd gewisseld met Do.  In het begin liep het wat moeizamer maar de druk werd snel weer opgevoerd. Een mooie worp van Lotte werd afgekeurd. Jammer, wij hadden dat (graag)  anders gezien! Ons team bleef erin geloven en maakte toch mooi spel.

Na 12’ werd nog een Time-out ingeroepen om de spelers terug wat moed in te spreken en instructies door te spelen en al snel volgt een penalty voor Lotte, het ging eventjes gelijk.  Mooie pas van Tibe naar Noah, een spijtige misser.  Joey werd op het laatst gewisseld met Aruna, maar het mocht niet meer baten, al snel scoort AKC en de eindstand is 5 – 6. Onze topploeg voelde zich verslagen maar ze hebben gevochten als leeuwen en leeuwinnen.  Wordt het 3e keer goeie keer? Goed gedaan jongens & meisjes en coaches, mooi teamspel!

 

HMKC U13B - Hoevenen U13B
 
Dan was de B-ploeg aan de beurt. Zij mochten aantreden tegen Hoevenen.

Starters:
vak 1: Lucas, Sipke, Emil & Lowie,
vak 2: Mats, Tristan, Sander & Do,

Bij de B-ploeg liep het iets minder vlotjes, er werd veel geroepen, DIE PASSEN… Lucas, het spring-in-’t-veld, liep van her naar der over het veld en al snel loont zijn moeite want hij scoort.  De supporters riepen, 'ja zo moet het, komaan hé!'  En hop en snel was het 2 – 0, want Tibo geeft een mooie pas aan Lowie en die scoort. 

Er was geen vat op de andere ploeg. Zij hadden al snel door dat we het moesten hebben van de botspassen, daar hun spelers wat aan de grote kant waren.  Op 7’19 was het gelijkstand: 3-3, door een mooi schot van Tristan. “Komaan mannen, naar die korf, bewegen!” werd er al eens geroepen. 

In de 2e helft werden Mats en Do gewisseld door Sander en Matteo. Het team probeerde zeker en vast het tij te keren, maar de goeie passen bleven een beetje achterwege om het verschil te kunnen maken en we verloren met 3 – 4.  Op het einde was er veel teleurstelling en wat frustraties, maar volgende keer beter en werken aan die passen!

 
Back to Top